14 gru 2012

Pełny etat Sortowacz, Kraków- obrzeża Nowej Huty

Work Express – Wysłano przez Work ExpressNie podano

UWAGA: Ta oferta pracy jest już nieaktualna.

Opis stanowiska pracy

Sortowacz

(Kraków – Nowa Huta)

Work Express jest jedną z największych firm oferujących kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 1116). Nasz zespół to specjaliści, którzy nieustannie dbają o podnoszenie standardów naszych usług. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sortowacz

Nr. Ref.: 10/02/PS/KH/LP

Zakres obowiązków:

Sortowanie kolorowej folii (odpady z produkcji)
Praca w hali, wykonywana przy taśmie.

Wymagania:

·         Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6:00 – 14:00

·         Dyspozycyjność do rozpoczynania pracy o godz. 6:00 – obrzeża Nowej Huty

Oferujemy:

·         Umowa zlecenie

·         Wynagrodzenie w wysokości 11 zł brutto / godzinę

·         Praca po 8h dziennie

·         Praca od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym (06:00 – 14:00)

Jak składać oferty

Kontakt:

·         Aplikacje należy składać na adres mailowy:

k.drozdz@workexpress.plpodając w temacie : „Sortowacz”

Kategoria pracy: Pracownik fizyczny. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Słowa kluczowe: kraków, nowa huta, praca fizyczna i sortowacz.