12 gru 2011

Pełny etat Pracownik produkcji – Mników

Work Express – Wysłano przez Work ExpressNie podano

UWAGA: Ta oferta pracy jest już nieaktualna.

Opis stanowiska pracy

             Pracownik Produkcji

               (Mników)

Work Express jest jedną z największych firm oferujących kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 1116). Nasz zespół to specjaliści, którzy nieustannie dbają o podnoszenie standardów naszych usług. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji (Mników)

Nr. Ref.: 12/12/PP/DS/LP

Zakres obowiązków:

Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na montażu elementów metalowych.
Proste prace manualne.

Wymagania:

  • Dokładność i rzetelność
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w Mnikowie
    (poniżej informacja o dojeździe)
  •  Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie w wysokości 1500 zł brutto/mc
  • Praca po 8h dziennie
  •  Praca od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym (06:00 – 14:00)

*Uwaga – dla zainteresowanych z Krakowa!

Sprawdziliśmy dogodny  dojazd z Krakowa do Mnikowa.
 Z centrum odjeżdżają busy prywatnych firm przewozowych oraz podmiejski autobus MPK.

Jak składać oferty

Kontakt:

·         Aplikacje należy składać na adres mailowy:

k.drozdz@workexpress.pl podając w temacie : „Pracownik produkcji – Mników”

Kategoria pracy: Pracownik fizyczny. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Słowa kluczowe: pracownik produkcji produkcja montażysta.