14 wrz 2011

Pełny etat Agent Nieruchomości

Krowoderskie Biuro Nieruchomości „SMOK” – Wysłano przez KBN smokKraków, małopolskie, Polska

UWAGA: Ta oferta pracy jest już nieaktualna.

Opis stanowiska pracy

Biuro Nieruchomości, poszukuje Agentów Nieruchomości z DOŚWIADCZENIEM.
Wymagania:

  • doświadczenie handlowe
  • gotowość do niestandardowej pracy
  • kreatywność
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientem
  • prawo jazdy kategorii B
  • własny samochód

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości i Klientów
  • oferowanie i prezentowanie pozyskanych nieruchomości
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne wyłącznie od wartości zawartych transakcji (pierwsze dwa miesiące pracy z podstawą, później wynagrodzenie prowizyjne)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • promocję i reklamę pozyskanych nieruchomości
  • opiekę merytoryczną nad prowadzonymi transakcjami
  • szkolenia wewnętrzne
  • jasne zasady współpracy

Jak składać oferty

W przesyłanych dokumentach, prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Aplikacje zawierające wyłącznie CV prosimy przesyłać na adres:

anna@smok.nieruchomosci.pl

w tytule prosimy wpisać: „PRACA”

Kategoria pracy: Agent. Forma zatrudnienia: Pełny etat. Słowa kluczowe: agent nieruchomosci, biuro nieruchomości, kraków i nieruchomości.